FR|bus
3 września 2014
rozmiar tekstu:
informacja SMS o rozkladzie jazdy
Sprzedaż biletów miesięcznych
Szanowni Państwo,

informujemy, że sprzedaż biletów miesięcznych na miesiac WRZESIEŃ będzie odbywała się w punktach:

Jagiellońska - Piotrowskiego w Bydgoszczy

w dniach:
29 sierpnia (piątek) w godz. 7.00 - 18.00
1 września (poniedziałek) w godz. 7.00 - 18.00
2 września (wtorek) w godz. 7..00 - 18.00


Dworzec Autobusowy w Koronowie

w dniu:
30 sierpnia (sobota) w godz. 9.00 - 14.00.

Jednocześnie informujemy, że w pozostałe dni kierowcy będą przyjmowali wnioski o wydanie biletów miesięcznych w autobusach.

W przypadku pytań prosimy o kontakt pod numerem telefonu 52 382 36 77 (pon-pt 8-15).


ZMIANY W KURSOWANIU LINII 407

Szanowni Państwo,
w związku z remontowym zamknięciem przejazdu kolejowego w ciągu ulic Dąbrowskiego Staszica w Nakle, autobusy linii 407 jadące z Mrozowa w kierunku Bydgoszczy zostaną od Staszica skierowane ulicami Mickiewicza i Jackowskiego, a dalej po trasie. Dotychczasowy przystanek Dąbrowskiego zostaje przeniesiony na ul. Jackowskiego.
Utrudnienia planowo potrwają do 6 września.

Pozdrawiamy,
Zespół 3z

KURSY AUTOBUSU LINII NR 6 DNIA 1.09.2014!

KLASY II - VI:
I GRUPA:
Stopka - 8:30
Okole - 8:35
Samociążek - 9:00

II GRUPA
Stary Dwór Wyb. - 8.30
Bytkowice - 8:40
Stary Dwór - 8:50
Młynkowo- 8:55
Bieskowo-8:57
Iwickowo-9:02


KLASY 0 - 1:
I GRUPA
Stopka- 9:35
Okole-9:40
Samociążek- 10:05

II GRUPA
Stary Dwór Wyb.- 9:35
Bytkowice - 9:45
Stary Dwór - 9:55
Młynkowo - 10:00
Bieskowo - 10:02
Iwickowo- 10:07

Odwozy: I grupa 10:30, II grupa 11:30 (autobusy będą czekały przed szkołą)
SP3 (odwóz w stronę Wierzchucina o godz.11:00
Więcej informacji u kierowcy oraz pod numerem telefonu: 52 382 36 77

UWAGA PASAŻEROWIE LINII 406 !

Szanowni Państwo,
informujemy, że z dniem 08.08.2014 r. linia 406 zostaje zamknięta z przyczyn ekonomicznych.

Pragniemy podziękować Państwu za dotychczasowe zainteresowanie i przeprosić za zaistniałą sytuacje.


Sprzedaż biletów miesięcznych i okresowych
Szanowni Państwo,
uprzejmie informujemy, że zakupu biletów miesięcznych i okresowych można dokonać nie tylko w punkcie stacjonarnym w Bydgoszczy przy ul. Jagiellońskiej - Piotrowskiego, ale również każdego dnia przez cały miesiac w naszych autobusach.

Szczegóły dostępne sa u kierowców.
e-podróżnik
aplikacja mobilna do wyszukiwania rozkładu jazdy